Temizleyici ve Koruyucu Sıvı Wax

Cleaner Wax çok yönlü bir koruyucu olup en kısa zamanda ve tek adımda çok parlak sonuçlar oluşturan bir formüle sahiptir.  Tek uygulamada hafif oksitlenmeleri ve yapışkan kirleri temizler, besleyici cila ile boyanın rengine derinlik kazandırır.  Aynı zamanda yüzeyde koruyucu ve uzun ömürlü bir cila, silikon ve polimer katmanı bırakır.  Çok sık kullanılan araçlar için ideal bir üründür.

Böcek ve Zift Kalıntısı Temizleyici

Böcek izleri ve asfalt zifti çok yapışkan olup temizlenmediği taktirde yüzey üzerine yapışır ve ilerleyen zamanlarda boyanın çatlamasına ve lekelere sebep olur. Bu formül yüzey hasar görmeden yapışkan kirlerin güvenle yüzeyden temizlenmesini sağlar.

Yıkama Şampuanı ve Koruyucu

Zengin koruyucular yüzeyi besler ve kaygan yüzeyin üzerinden su kolaylıkla akabildiği için hem kurulama zamanını azaltır hem de zengin ve parlak bir yüzey oluşmasına olanak verir.

Koruyucu Sıvı Wax

Besleyici cila, doğal koruyucu ve katı polimer koruyucuların zengin karışımından oluşan bu ürün boyanın zenginliğini öne çıkarıp berrak, keskin yansımalar ve parlaklık sağlar. Gold Class Wax ile toz bırakmadan aracınızı parlatıp koruyabilirsiniz.

Cilalı Yıkama Şampuanı ve Koruyucu

Son teknoloji ürünü sentetik ve polimer bazlı bu şampuan kire derinlemesine nüfuz edip aracın üzerindeki koruyucu tabakayı sökmeden kiri yüzeyden kaldırır. pH dengeli formülü ve yumuşatıcı içermesi nedeniyle lekesiz bir yüzey oluşumu sağlar.

Hızlı Sprey Wax

NXT Generation Spray Wax üstün polimer teknoloji ile parlaklık ve koruma oluşturan en hızlı yoldur. Bu ürün kolay bir püskürtme formülüne sahip olduğu için daha derin, koyu ve ıslak görünümlü bir parlaklık oluşturur. Hem yaş hem de kuru boya üzerinde parlaklığı ve korumayı güçlendiren çok yönlü bir üründür.