Boya Koruyucu Wax

ESP (Engineered Synthetic Polymers) teknolojimiz çok sert bir polimer katman oluşturarak boyaya yüksek koruma sağlar. Bu ürün boyayı daha zengin ve koyu gösterdiği gibi, aynı zamanda görebileceğiniz en derin ve ıslak parlaklık oluşumu sağlar. Üründe bulunan cila ve koruyucu karışım çok zengin olması sebebiyle kolay uygulanır, kolay silinir ve toz bırakmaz, ince çizik ve harelenmeleri azaltır.

Yüzey Temizleme Seti

Ağaç reçinesi, endüstriyel atık ve boya serpintisi araç yüzeyine yapışan ve yüzeyi kumlu ve donuk bir hale getiren yapışkan kirlerdir. Meguiar’s Quik Clay temizleme seti yüzeyi hızlı ve güvenli bir şekilde ayna kayganlığına getirir. Böylece, cila ve koruyucular daha iyi ve hızlı bir şekilde uygulanıp silinebilir ve daha parlak sonuçlar alınabilir.

Hızlı Yüzey Temizleyici

Quik Detailer yıkamalar arası bakım sağlar. Taze yapışkan kirleri yüzeyden kaldırarak yüzeyi çizmeden ve bu kirler yüzeye yapışmadan temizlik sağlar. Aracınızın boyasının parlaklığını devam ettirmek için sadece yüzeye püskürtüp Supreme Shine mikrofiber bez veya %100 pamuklu havluyla silin.

İnce Çizik ve Leke Çıkarıcı

İnce çizik ve harelenmeleri kolaylıkla giderebilirsiniz. Meguiar’s Mikroskobik Küçülen Aşındırıcılar Teknolojisi (MKAT) ince yüzey çiziklerini, oksitlenme ve kusurları giderir boyanızın rengine derinlik ve berraklık katar. Scratch X bir dolgu maddesi olmayıp ileri teknolojili boyaları da kaldırmaz.

Yıkama Jeli

Bu bol köpüklü yıkama jelini yıllar önce çok koyu, çok zengin ve çok konsantre olarak ürettik. İçerdiği optik parlatıcılar nedeniyle hem yüzeyi parlattığı için hem de korumayı yüzeyden sökmediği için pazardaki diğer şampuanlardan farklıdır. En son teknoloji vernikler dahil her yüzeyde güvenle kullanılır.